Archiwum kategorii: Dbanie i pielęgnacja

Wypadanie rzęs – przyczyny i sposoby pielęgnacji

Rzęsy rosną a następnie wypadają. Nie ma w tym nic dziwnego, jeśli są to 1-2 rzęsy dziennie. Problem zaczyna się, gdy wypadają nadmiernie, co prowadzi do ich wyraźnego przerzedzenia. Każdej kobiecie zależy jednak na tym, aby było ich jak najwięcej. Jak zadbać więc o ich dobrą kondycję, aby cieszyć się pięknym spojrzeniem?

Jak dbać o długie rzęsy? Zarówno naturalne i przedłużone

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć długie rzęsy, które będą również gęste i mocne. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które są pomocne w ich pielęgnacji oraz zabiegów, które pomogą nam przedłużyć i zagęścić rzęsy. Poniżej przedstawione zostały porady mówiące o tym jak dbać o rzęsy, jednak aby zrozumieć cały mechanizm, warto jest w pierwszej kolejności nakreślić czym są rzęsy i jaką pełnią rolę.

Odżywka na porost rzęs – jak wybrać odpowiedni preparat?

Każda z nas, pragnie mieć piękne, gęste i długie rzęsy. Jednak chcieć, nie zawsze oznacza móc, dlatego wiele pań, nie może się nimi cieszyć. Na szczęście dzięki wielu latach badań, jesteśmy w stanie wspomóc matkę naturę i zastosować odpowiedni preparat na porost rzęs. Na rynku, producenci oferują bardzo szeroki wybór tego typu specyfików, dlatego każda z nas powinna znaleźć coś dla siebie. Musimy jednak uważać na to co nakładamy na rzęsy, aby po prostu nie pogorszyć ich stanu.