Archiwum kategorii: Środki i preparaty

Naturalna odżywka do rzęs i brwi – czy taka istnieje?

Zastanawiając się, która odżywka do brwi i rzęs sprawi, że oprawa oka stanie się wyrazista, z pewnością musisz zwrócić uwagę na skład danego kosmetyku. Pewność, że naturalna odżywka do rzęs, nie zawierająca szkodliwych substancji, jest tą najskuteczniejszą, może zostać zachwiana, widząc szeroki wybór produktów na rynku kosmetycznym. Jaka odżywka do rzęs i brwi, wśród produktów,… Czytaj dalej »

Tusz do rzęs wydłużający i inne dostępne rodzaje

Nie ulega wątpliwości, że tusz do rzęs wydłużający czy pogrubiający to nieodzowne produkty w kosmetyczne każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego – wyraziście podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu głębię oraz sprawiają, że oczy wydają się być większe i tym samym bardziej wypoczęte. Wybór odpowiedniego tuszu potrafi znacząco zmienić wygląd naszej twarzy, dlatego też warto… Czytaj dalej »

Odżywka na porost rzęs – jak wybrać odpowiedni preparat?

Każda z nas, pragnie mieć piękne, gęste i długie rzęsy. Jednak chcieć, nie zawsze oznacza móc, dlatego wiele pań, nie może się nimi cieszyć. Na szczęście dzięki wielu latach badań, jesteśmy w stanie wspomóc matkę naturę i zastosować odpowiedni preparat na porost rzęs. Na rynku, producenci oferują bardzo szeroki wybór tego typu specyfików, dlatego każda… Czytaj dalej »

Najlepszy tusz do rzęs – ranking wybranych produktów

Jak znaleźć najlepszy tusz do rzęs, który spełni oczekiwania? Aby tak się stało, trzeba zastanowić się, czego oczekujemy od tuszu… Obecnie w ofercie drogerii znajdziemy wiele rodzajów tuszów, które kuszą swoimi niezrównanymi właściwościami, przynoszącymi zdumiewające efekty wokół powiek. Dobry tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający, podkręcający rzęsy, unoszący, niesklejający, nieosypujący się, niekruszący się, odżywiający rzęsy, to… Czytaj dalej »

Serum do rzęs – jakie powinnam wybrać dla siebie?

Codzienna pielęgnacja twarzy zwykle pomija kwestie rzęs. Rano nakładamy tusz do rzęs, wieczorem wykonujemy demakijaż i to zwykle tyle, jeśli chodzi o rzęsy. Chcemy, aby były długie i gęste, ale często same przyczyniamy się do ich osłabienia. Warto zadbać o nasze naturalne rzęsy, aby nie kusiło nas doczepianie sztucznych, i abyśmy mogły cieszyć się pięknym… Czytaj dalej »

Najlepsza odżywka do rzęs – ranking produktów

Piękne, długie i odżywione rzęsy to marzenie coraz częściej nie tylko kobiet, jak również i mężczyzn. Bowiem to właśnie rzęsy sprawiają, iż oprawa naszego oka staje się bardziej podkreślona i wyrazista. Wiele kobiet mając problem ze swoimi rzęsami, a precyzyjniej mówiąc z ich długością, bądź gęstością, często wybiera metodę na skróty, a mianowicie wizytę u… Czytaj dalej »