Archiwum kategorii: Podstawowe informacje

Sztuczne rzęsy – jak wybrać te najlepsze?

W naszym życiu ma miejsce wiele okazji w trakcie których szczególnie zależy nam na dobrym, a wręcz olśniewającym wyglądzie. Należą do nich przede wszystkim śluby oraz wesela, wszelakie imprezy okolicznościowe, rodzinne, a także te niezwiązane z życiem prywatnym, czyli imprezy firmowe, rozmowy o pracę. Na wydarzenia te zakupujemy nowe ubrania, idziemy do fryzjera, czasem nawet… Czytaj dalej »

Tusz do rzęs wydłużający i inne dostępne rodzaje

Nie ulega wątpliwości, że tusz do rzęs wydłużający czy pogrubiający to nieodzowne produkty w kosmetyczne każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego – wyraziście podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu głębię oraz sprawiają, że oczy wydają się być większe i tym samym bardziej wypoczęte. Wybór odpowiedniego tuszu potrafi znacząco zmienić wygląd naszej twarzy, dlatego też warto… Czytaj dalej »

Serum do rzęs – jakie powinnam wybrać dla siebie?

Codzienna pielęgnacja twarzy zwykle pomija kwestie rzęs. Rano nakładamy tusz do rzęs, wieczorem wykonujemy demakijaż i to zwykle tyle, jeśli chodzi o rzęsy. Chcemy, aby były długie i gęste, ale często same przyczyniamy się do ich osłabienia. Warto zadbać o nasze naturalne rzęsy, aby nie kusiło nas doczepianie sztucznych, i abyśmy mogły cieszyć się pięknym… Czytaj dalej »