Archiwum kategorii: Podstawowe informacje

Wypadanie rzęs – przyczyny i sposoby pielęgnacji

Rzęsy rosną a następnie wypadają. Nie ma w tym nic dziwnego, jeśli są to 1-2 rzęsy dziennie. Problem zaczyna się, gdy wypadają nadmiernie, co prowadzi do ich wyraźnego przerzedzenia. Każdej kobiecie zależy jednak na tym, aby było ich jak najwięcej. Jak zadbać więc o ich dobrą kondycję, aby cieszyć się pięknym spojrzeniem?

Kolorowe tusze do rzęs – brązowy, niebieski, fioletowy a może wybrać inny?

Kolorowe tusze do rzęs nie tylko zdobią, ale są jednym z ulubionych kosmetyków dla każdej pani, która kocha posiadać wyjątkowe rzęsy, piękne, wysokiej klasy i najlepszej urody, wyjątkowej urody. Mogą być w różnorodnej kolorystyce: niebieskie, granatowe, fioletowe, zielone, szare. Jednak jak wybrać odpowiedni tusz dla siebe?

Sztuczne rzęsy – jak wybrać te najlepsze?

W naszym życiu ma miejsce wiele okazji w trakcie których szczególnie zależy nam na dobrym, a wręcz olśniewającym wyglądzie. Należą do nich przede wszystkim śluby oraz wesela, wszelakie imprezy okolicznościowe, rodzinne, a także te niezwiązane z życiem prywatnym, czyli imprezy firmowe, rozmowy o pracę. Na wydarzenia te zakupujemy nowe ubrania, idziemy do fryzjera, czasem nawet zamawiamy makijażystkę. Wiele kobiet preferuje jednak samodzielne wykonywanie makijażu. Znają one swoją twarz i wiedzą jakich kosmetyków użyć, aby podkreślić zalety i zamaskować ewentualne wady. Istnieje pewien trik, który nada każdemu spojrzeniu blasku, a każdej kobiecie pewności siebie.

Tusz do rzęs wydłużający i inne dostępne rodzaje

Nie ulega wątpliwości, że tusz do rzęs wydłużający czy pogrubiający to nieodzowne produkty w kosmetyczne każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego – wyraziście podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu głębię oraz sprawiają, że oczy wydają się być większe i tym samym bardziej wypoczęte. Wybór odpowiedniego tuszu potrafi znacząco zmienić wygląd naszej twarzy, dlatego też warto zadbać o podjęcie dobrej decyzji. Charakterystyczna dla współczesnego rynku mnogość dostępnych produktów może szybko nas przytłoczyć i skłonić do porzucenia rzetelnej analizy asortymentu sklepów. Aby uniknąć takiej sytuacji, prezentujemy zestawienie najpopularniejszych typów produktów do malowania rzęs.

Serum do rzęs – jakie powinnam wybrać dla siebie?

Codzienna pielęgnacja twarzy zwykle pomija kwestie rzęs. Rano nakładamy tusz do rzęs, wieczorem wykonujemy demakijaż i to zwykle tyle, jeśli chodzi o rzęsy. Chcemy, aby były długie i gęste, ale często same przyczyniamy się do ich osłabienia. Warto zadbać o nasze naturalne rzęsy, aby nie kusiło nas doczepianie sztucznych, i abyśmy mogły cieszyć się pięknym spojrzeniem.