Najlepsza odżywka do rzęs – ranking produktów

 

Piękne, długie i odżywione rzęsy to marzenie coraz częściej nie tylko kobiet, jak również i mężczyzn. Bowiem to właśnie rzęsy sprawiają, iż oprawa naszego oka staje się bardziej podkreślona i wyrazista. Wiele kobiet mając problem ze swoimi rzęsami, a precyzyjniej mówiąc z ich długością, bądź gęstością, często wybiera metodę na skróty, a mianowicie wizytę u kosmetyczki w celu przedłużenia i zagęszczenia swoich naturalnych rzęs. Aczkolwiek większe grono tych kobiet nie zdaje sobie sprawy, iż regularne wizyty u kosmetyczki niweczą plany porostu naturalnej rzęsy, gdyż powodują jeszcze bardziej zmożone ich wypadanie. Należy mieć na uwadze, taka kwestię, że w celu odpowiedniej pielęgnacji rzęs pomogą nam również dostępne na rynku odżywki, do ich pielęgnacji. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu jaka najlepsza odżywka do rzęs jest w tym momencie dostępna na rynku i dlaczego nasze czytelniczki regularnie polecają zaledwie tylko kilka pozycji. Zapraszamy!


Spis treści artykułu:

Ranking najlepszych odżywek do rzęs i brwi

Odżywka do rzęs, która najlepsza? Najlepsze odżywki do rzęs to przede wszystkim takie odżywki, które w swoim składzie mają jak najmniej syntetycznych substancji, jak również takie, które w krótkim czasie spowodują, że zauważymy oczekiwane rezultaty. Najlepsza odżywka do rzęs przede wszystkim nie będzie powodować łzawienia, ani zaczerwienienia naszego oka. Co niestety często się zdarza przy tych niewłaściwych odżywkach, które są ogólnodostępne na przykład w supermarketach. Gdyż obecnie na rynku jest wielu producentów, którzy oferują takie produkty do pielęgnacji, aczkolwiek nie wszystkie z tych produktów są odpowiednie. W związku z tym zapytaliśmy i sprawdziliśmy jaka dla naszych czytelniczek jest najlepsza odżywka do rzęs. Ranking i rezultaty uplasowaliśmy w poniższych akapitach!

Ranking odżywek otwiera produkt Miralash – pierwszy wybór zdecydowanej większości (47% głosów) naszych czytelniczek!

Jest to odżywka najczęściej wybierana przez polskie konsumentki, ponieważ cieszy się szybkością działania, a także nieuczulającymi właściwościami. Jest to z pewnością odżywka do rzęs najlepsza pod względem rekomendacji oraz porównania jakości do jej ceny. Produkt można sprawdzić lub kupić (oczywiście ze zniżką dla naszych czytelniczek) na tej stronie (KLIK)!

Używałyście? Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jakie rezultaty udało Wam się uzyskać!

Miejsce 2. bardzo dobra odżywka do rzęs Realash (22% głosów)

Jest to odżywka przyśpieszająca naturalny porost rzęs, zalecana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Innowacyjna formuła tej odżywki została opracowana o nanopeptyty, jak również o molekuły aminokwasów. Jest przeznaczona w szczególności dla kobiet z krótkimi rzęsami, a także do rzęs zniszczonych przedłużaniem, bądź doczepianiem sztucznych kępek.

Miejsce 3. RevitaLash, który uzyskał 13% głosów

Jest to odżywka stymulująca wzrost rzęs, jednocześnie powodując, że włosy stają się zdrowsze, grubsze i pełniejsze. Dla podtrzymania efektu zalecane jest stosowanie odżywki około trzy, cztery razy w tygodniu. Jest to dobra odżywka do rzęs zalecana dla osób w każdym wieku i z każdym rodzajem włosa.

Miejsce 4. Karinex, ze wskazaniem 11% ankietowanych

Jest to odżywka bezpieczna i łatwa w aplikacji. Powoduje jednocześnie wzrost rzęs, ograniczenie możliwości ich wypadania, jak również pogrubienie i wydłużenie włosków.

Miejsce 5. Nanolash Eyelash Conditioner, który uzyskał 7%

Jest to odżywka wnikająca do cebulek rzęs, poprzez co działa na nie od środka. Powoduje wzrost włoska, a także wpływa na grubość i kolor rzęs. Jest to produkt bezpieczny, nie powodujący podrażnień, alergii, ani zaczerwienia oka. Została opracowana w najnowocześniejszych laboratoriach.

Źródła:

  1. Dermatologia w praktyce, Maria Błaszczyk-Kostanecka, Hanna Wolska, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, Warszawa 2017, ISBN: 9788320054200
  2. Cosmeceuticals E-Book: Procedures in Cosmetic Dermatology Series, Procedures in Cosmetic Dermatology, Zoe Diana Draelos, Elsevier Health Sciences, 2014, ISBN: 0323340504, 9780323340502

Dodaj komentarz